O nás

O nemovitosti se staráme od roku 1995

V oboru opravdu nejsme žádní nováčci. Od samotného vzniku firmy se nepřetržitě staráme o správu nemovitostí a věnujeme se činnostem s tím spojeným. Máme výbornou znalost prostředí a vážíme si dlouhodobých vztahů, které s členy výboru i zastupiteli domů máme.

Co nabízíme

Vedení účetnictví

l

Administrativní služby

Technické a provozní služby

Máme rádi rozmanitost a potřebu se stále vzdělávat

Sledujeme legislativu a orientujeme se ve všech potřebných vyhláškách a zákonech.

To obnáší být dobře zorientován i v právních souvislostech. Dále je třeba znalost stavebně – technických parametrů staveb, domů; musíme mít také výbornou znalost daňové a účetní problematiky a v neposlední řadě také vyjednávací schopnosti a odolnost při komunikaci s dodavateli. To vše nás těší a dělá to naši práci opravdu rozmanitou a zajímavou.

Pracujeme s nasazením

9

Aktivní přístup, aktivní správa

Udržujeme si aktuální přehled o stavu nemovitosti a zjištěné nedostatky neodkladně řešíme, případně informujeme a předkládáme k posouzení návrh řešení.

9

Máte vždy kontrolu

Ať už se jedná o výběr dodavatelů služeb pro váš dům, rozsah zajišťovaných služeb, nebo evidence pojistných událostí, vše je evidováno a pokud si přejete, máte plnou kontrolu. Vy si určíte, do jakého detailu chcete být informováni.

9

Úspora nákladů

Přistupujeme k vaší nemovitosti s respektem a starostlivostí, jako by byla naše vlastní. Kde je možné řešit něco efektivněji, uděláme to.

9

Spolupracujeme s ověřenými a spolehlivými externisty

Ať už budete potřebovat elektrikáře, instalatéra, plynaře, vodaře, zámečníka, revizního technika – stačí se na nás obrátit, pracujeme s prověřenými a spolehlivými profesionály.

9

Pracujeme také na základě ověřené plné moci

Potřebujete vybrat dodavatele, vhodné pojištění, nebo zajistit větší opravy nebo rekonstrukci? O vše se postaráme od příprav až do závěrečného finále na základě plné moci.

práce v oboru správy nemovitostí

pojištění proti škodám způsobenými provozní činností